Välismaal õppimise infopäev 9. veebruaril 2017

9. veebruaril 2017 toimub välismaal õppimise infopäev humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna üliõpilastele.

Infopäeva eesmärk on aidata tudengitel läbi mõelda välismaale vahetusüliõpilaseks või praktikale minemise võimalused ning anda nõu, kuidas kõige paremini valmistuda, et välisülikoolis õppimine oleks arendav ja positiivne kogemus.

Ürituse algus on kell 14.00 Philosophicumis (Jakobi 2).

Infopäev algab õppeprodekaan prof Anneli Saro avasõnadega, millele järgnevates ettekannetes tutvustavakse üliõpilastele Erasmus+ programmi raames välisvahetusse minemise üldisi nõudeid. Instituutides keskendutakse juba lähemalt instituudi või osakonna partnerülikoolidele ning jagatakse infot, kuidas ülikooli valida ja õppeplaani koostada. Esinema on palutud ka väliskogemusega tudengid, kes räägivad nii oma rõõmudest kui ka muredest seoses õpingutega välismaal.

Täpse ajakava leiab siit.

Kõik humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna üliõpilased on oodatud!

Rohkem informatsiooni:
Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna dekanaat
hv.dekanaat [ät] ut.ee