Algab kolme minuti loengute konkurss

Hea Tartu Ülikooli doktorant ja ka sina, kes sa oled kaitsnud või kaitsed oma doktorikraadi 2018. aastal!
Kas tunned, et sinu vanemad, sugulased, sõbrad ja tuttavad pole ikka veel aru saanud, mida sa ülikoolis teed? Proovi, kas suudad neile oma doktoritöö teema haaravalt selgeks teha kolmeminutilise videoloenguga!
Filmi oma loeng üles ja saada video link hiljemalt 19. novembriks aadressil randel.kreitsberg@ut.ee. Kirja teemaks märgi „Kolme minuti video“. Parimate videote autorid esindavad Tartu Ülikooli 8. veebruaril Teaduste Akadeemias toimuval galaõhtul üle-eestilises finaalis.
Finalistid saavad 1.–2. detsembril osaleda Teaduste Akadeemia korraldatud kõrgetasemelisel avaliku esinemise koolitusel.
Finaali võiduloengutest tehakse koostöös professionaalidest koosneva (tele)meeskonnaga kolme minuti pikkused teadusfilmid, mis jõuavad 2019. aasta aprillis ETV ekraanile. Vaatajad saavad valida oma lemmiku.
Koostöös ERR-i, Teaduste Akadeemia ja kirjastusega Argo koostatakse uus kogumik „Teadus kolme minutiga II“, mis peaks ilmuma 2019. aasta mais.
Randel Kreitsberg, TÜ teaduskommunikatsiooni peaspetsialist, 737 6113, randel.kreitsberg@ut.ee