Ootame ülikoolipere liikmete küsimusi rektorikandidaatidele

Tartu Ülikool ootab kuni 28. märtsini kõigi oma liikmete küsimusi rektorikandidaatidele Toomas Asserile ja Margit Sutropile.

Küsimusi saavad esitada kõik ülikooli töötajad ja Tartu Ülikooli üliõpilased spetsiaalse vormi kaudu anonüümselt või saates küsimus e-kirjaga aadressile siseinfo@ut.ee.

See on hea võimalus kuulda rektorikandidaatide arvamusi ülikooli käekäigu ja just Teid huvitava valdkonna arengu kohta Tartu Ülikoolis.

Kommunikatsioonitalitus kogub küsimused kokku, toimetab need vajadusel keeleliselt ja sisuliselt arusaadavasse vormi ning edastab rektorikandidaatidele. Küsimusi saab esitada 28. märtsini. Rektorikandidaatidedele esitatud küsimused koos vastustega avaldatakse sise- ja välisveebis jooksvalt alates 4. aprillist.

5. aprilli õhtul kell 16.15 peavad kandidaadid Tartu Ülikooli aulas avaliku väitluskoosoleku. Väitluskoosolekul on sünkroontõlge inglise keelde.

TÜ rektorikandidaatidena registreeris valimiskomisjon 15. märtsil 2018 TÜ praktilise filoosoofia professori Margit Sutropi ja TÜ neurokirurgia professori Toomas Asseri. Rektori valimiskoosolek toimub Tartu Ülikooli aulas 26. aprillil kell 12.

Lisainfo: Viivika Eljand-Kärp, sisekommunikatsiooni peaspetsialist, 737 5683, siseinfo@ut.ee

Maria Kristiina Prass
Tartu Ülikooli avalike suhete spetsialist