Tartu ülikooli keelekeskus esitles uut läti keele õpikut

21. novembril kell 13 esitleti Tartu ülikooli keelekeskuses (Jakobi 2-114) värsket õppeülesannete kogumikku „Läti keel Eesti üliõpilastele“. Ühtlasi tähistati ka Läti Vabariigi iseseisvuspäeva.

Õpiku esitlusele kutsusid Läti Vabariigi haridus- ja teadusministeeriumi Läti keele agentuur, Tartu ülikooli keelekeskus ja autor, TÜ läti keele õpetaja Ilze Zagorska.

Üritusel võtsid sõna Läti vabariigi suursaadik Juris Bone, TÜ filosoofiateaduskonna dekaan professor Margit Sutrop, TÜ keelekeskuse juhataja kt Tiina Kattel ja Läti keele agentuuri direktor Jānis Valdmanis.

Läti keele agentuuri metoodiku Indra Lapinska suust sai kuulda ettekannet "Läti keele agentuuri toetus läti keele õppele välismaal".

Õppeülesannete kogumikust rääkis eesti keele toimetaja Kerttu Kibbermann ja kogumiku autor Ilze Zagorska.

Vaata ka Tartu Postimehe artiklit ilmunud õpikust.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja