Tartu ülikoolil on valminud uus ingliskeelne mainevideo

Ülikooli uus mainevideo loob elava pildi Tartu ja TÜ inspireerivast keskkonnast ning tekitab huvi Tartu ülikoolis õppimise, töötamise ja koostöö vastu. Video peamine sihtgrupp on välismaalane, kellel puuduvad Tartu ja Tartu ülikooli kohta eelteadmised.

Tartu ülikooli rahvusvahelise turunduse peaspetsialist Eveli Soo iseloomustab uut mainevideot järgmiselt: “Me külastame tihti välisülikoole eesmärgiga luua partnersuhteid ja korraldame välisriikides infotunde Tartu ülikoolis õppimise kohta. Tartus käivad ülikoolil pidevalt külalised – konverentsidel, seminaridel, talve-ja suveülikoolides ja mujal. Meil on olemas tutvustav ettekanne Tartu ülikoolist, aga tundsime väga puudust näitlikustavast materjalist, mis annaks paremini edasi Tartu ülikooli olemust. Tartu ülikooli Arengufond mõistis seda ja tänu eraldatud toetusele saime teha värske mainevideo.”

Video räägib loo välistudengist, kes pärast Tartu ülikooli lõpetamist otsustas Eestisse elama jääda, kuna ülikoolis õppimine pakkus talle niivõrd unustamatu kogemuse. Väga paljud praegustest välislõpetajatest jäävad Eestisse tööle, peamiselt IT ettevõtetesse. “Me ei suuda ise sageli märgata ja hinnata keskkonda, milles iga päev õpime-töötame, kuid kui kuulen välistudengeid rääkimas vaimustunult Tartu ülikoolist ja Eestist ning sellest, kuidas nad tahavad tulevikku Eestiga siduda, tuleb ka endal uus inspiratsioon peale,” rääkis Eveli Soo.

Video valmis sügisel 2016 Tartu ülikooli turundus- ja kommunikatsiooniosakonna poolt ja selle kasutamine Tartu ülikooli tutvustamisel on tervitatav. Vaata videot siit või lae see alla siit

Lisainfo:

Eveli Soo, rahvusvahelise turunduse peaspetsialist, +372 737 6114, eveli.soo@ut.ee

Viivika Eljand-Kärp