Tudengimess kutsub noori iseennast avastama

Kolmapäeval, 29. märtsil toimub Eesti maaülikooli spordihoones neljandat korda Tudengimess, kus tudengitel avaneb võimalus kohtuda tulevaste tööandjate ja kolleegidega ning õppida enese kohta midagi uut.

Tudengimessil osalevad põnevad ettevõtted, kes lisaks messiboksile juhendavad noori töötubades. Samuti saab osaleda praktilistel seminaridel, kus erineva taustaga ettevõtjad räägivad tööalaselt kasulikest mõtetest, oskustest, võimalikest tööturu muutusest ning eesmärkide seadmisest teel unistuste täitumisele.

Messil pakuvad võimalust oma töötoas osalemiseks Kodumaja AS, AS Ehitustrust, HANZA Mechanics Tartu AS, Viasat AS ja Tele 2 Eesti AS. Töötubade eesmärk on tudengitele lähemalt tutvustada oma ettevõtte tegevust, pakutavaid lahendusi või tootmisprotsesse. Lisaks saavad tudengid ettevõtjatele näidata oma teadmisi ja oskust arutleda päevakajaliste probleemide üle. Töötubade teemadega on võimalik tutvuda Tudengimessi koduleheküljel http://www.tudengimess.eu/.

„Tänavu on seminaride esinejad ja teemad valitud peamiselt selle põhjal, et ülikoolis õppiv noor saaks võimaluse õppida midagi iseenda kohta ning jõuaks eneses paremini selgusele. Aitame inimestel mõtestada lahti enda tulevikusuunda ning viise, kuidas enda unistusi ellu viia,“ rääkis Tudengimessi üks projektijuhtidest Ave Rosenberg tänavuste seminaride erilisusest.

„Lisaks mõtestatud seminaridele saab kindlasti põnev olema ka ettevõtlusteemaline paneeldiskussioon „Olen iseenda peremees!“. Loodame panna tudengeid mõtlema sellele, kas nad võiksid olla iseenda tööandjad. Panelistid, kelleks on kolm ettevõtjat, arutlevad peamiselt ettevõtluse ja ettevõtjaks hakkamise kui ühe karjäärivaliku üle,“ rääkis messi teine projektijuht Tõnis Petersell.

Töötubades ja seminaridel osalemiseks on vajalik eelnevalt registreeruda SIIN.
Sissepääs TASUTA
Võta sõber ja CV kaasa ning tule vaata oma tulevikuvõimalused üle!

Lisainfo: Ave Rosenberg, Tudengimessi projektijuht, ave@tudengimess.eu

Viivika Eljand-Kärp