Skip to main content

Kui vajad abi

Ükskõik, kas vajad nõu õppekorralduslikes küsimustes, soovid taotleda stipendiumit, sul on probleeme õppeinfosüsteemi kasutamisega või oled erivajadusega üliõpilane - igale küsimusele on võimalik leida vastus. 

Kui sul on küsimusi oma õppekava, õppekorralduse või tunniplaanide kohta, pöördu esmajoones oma instituudi või kolledži õppekorralduse spetsialisti või koordinaatori poole.

Kui vajad tõendit, akadeemilist õiendit, soovid avalduse esitada või õppekorralduslikes küsimustes nõu pidada, pöördu dekanaati. 

Jakobi 2, II korrus, ruumid 215, 216

  • Arheoloogia, arhiivinduse, Eesti ajaloo, kunstiajaloo, ajaloo ja ühiskonnaõpetuse eriala üliõpilased: Aasa Saavaste (aasa.saavaste@ut.ee, 737 5650)
  • Uusima aja ja üldajaloo eriala üliõpilased: Ene Leius (ene.leius@ut.ee, 737 5656);
  • Doktorandid: Kaili Kaseorg-Cremona (kaili.kaseorg-cremona@ut.ee, 737 5651).

Jakobi 2, IV korrus, ruum 432

  • Eesti ja soome-ugri keeleteaduse õppekavade üliõpilased: Andrea Nagy (andrea.nagy@ut.ee, 737 5423)
  • Eesti keele ja kirjanduse õpetaja õppekava üliõpilased: Ülle Niin (ylle.niin@ut.ee, 737 5227)

Jakobi 2, III korrus, ruumid 315, 317

  • Filosoofia õppekavade üliõpilased: Ruth Jürjo (ruth.jurjo@ut.ee, 737 5314)
  • Semiootika ja kultuuriteooria õppekavade üliõpilased: Ulvi Urm (ulvi.urm@ut.ee, 737 5933)
  • Semiootika ingliskeelse õppekava üliõpilased: Elli Marie Tragel (elli.marie.tragel@ut.ee, 737 5954)

Ülikooli 16

  • Eesti kirjanduse ja teatriteaduse erialade üliõpilased Aivi Reimand (aivi.reimand@ut.ee, 737 5219, ruum 111) 
  • Etnoloogia eriala ja kultuurikorralduse õppekava üliõpilased Sille Vadi (sille.vadi@ut.ee, 737 5654, ruum 204)
  • Folkloristika eriala ja folkloristika ja pärandirakenduste õppekava üliõpilased Liilia Laaneman (liilia.laaneman@ut.ee, 737 5304, ruum 208) 
  • Maailmakirjanduse eriala üliõpilased Elica Mateo Krikk (elica.mateo@ut.ee, 737 5319)

J. Liivi 4

  • Inglise keele ja kirjanduse ning germaani-romaani filoloogia õppekavade üliõpilased: Marilii Adamson (marilii.adamson@ut.ee, 737 5218, ruum 306)
  • Antiikkeelte ja kultuuride õppekava ja romanistika õppekava hispaania keele eriala üliõpilased: Elica Mateo Krikk (elica.mateo@ut.ee, 737 5319, ruum 217A) 
  • Euroopa keelte ja kultuuride ja võõrkeeleõpetaja õppekavade üliõpilased: Age Allas (age.allas@ut.ee, 737 6255, ruum 111) 
  • Romanistika õppekava prantsuse keele eriala üliõpilased: Marju Adams (marju.adams@ut.ee, 737 5354, ruum 217A)    
  • Saksa keel ja kirjanduse, vene ja slaavi filoloogia ja tõlkeõpetuse õppekavade üliõpilased: Milvi Kaber (milvi.kaber@ut.ee, 737 5228, ruum 201) 
  • Skandinaavia keelte ja kultuuride õppekava üliõpilased: Viivika Voodla (viivika.voodla@ut.ee, 737 5212, ruum 221)

Ülikooli 18, III korrus

  • Religiooniuuringud ja teoloogia, bakalaureuse- ja magistriõppe tudengid:  Angela Aav (angela.aav@ut.ee, 737 5300, ruum 310)
  • Doktorandid:  Kairi Ots (kairi.ots@ut.ee, 737 5301, ruum 310)
  • Kultuurikorralduse õppekava üliõpilased: Heli Nurme (heli.nurme@ut.ee, 5310 1611)
  • Muusika õppekava päevaõppe üliõpilased: Taivi Mölder (taivi.molder@ut.ee, 434 5805)
  • Muusika õppekava sessioonõppe ning kunstide ja tehnoloogia õpetaja ja heli- ja visuaaltehnoloogia õppekavade üliõpilased: Maarja Raudvee (maarja.raudvee@ut.ee, 434 5805)
  • Pärandtehnoloogia õppekava rahvusliku ehituse ja rahvusliku metallitöö erialade üliõpilased: Kristi Reili (kristi.reili@ut.ee, 435 5262)
  • Pärandtehnoloogia rahvusliku tekstiili eriala ja kultuuripärandi loovrakenduste õppekava üliõpilased: Lembe Rätsep (lembe.ratsep@ut.ee, 435 5249) 
  • Kogukonnahariduse ja huvitegevuse ning tantsukunsti erialade üliõpilased: Kadri Roht (kadri.roht@ut.ee, 435 5233)
  • Etenduskunstide, teatrikunsti ja teatrikunsti visuaaltehnoloogia õppekavade üliõpilased: Margit Simenson (margit.simenson@ut.ee, 435 5246)

Jakobi 2, I korrus, ruum 118

  • Ajaloo ja arheoloogia instituudi, filosoofia ja semiootika instituudi, kultuuriteaduste instituudi ja Viljandi kultuuriakadeemia üliõpilased: õppekorralduse peaspetsialist Külli Kuusik (kulli.kuusik@ut.ee või hv.dekanaat@ut.ee, 737 5342)
  • Eesti ja üldkeeleteaduse instituudi, maailma keelte ja kultuuride kolledži ja usuteaduskonna üliõpilased: õppekorralduse peaspetsialist Heddy Haljak (heddy.haljak@ut.ee või hv.dekanaat@ut.ee, 737 5344)
     
#õppimine #teadus

Doktoriõppe korraldus valdkonnas

Doktoriõpet reguleerib Tartu Ülikoolis doktoriõppe eeskiri, mis sisaldab üldisi nõudeid juhendamise, individuaalplaani. atesteerimise ja doktorikraadi taotlemise kohta.

Jaga
09.12.2021
#õppimine #teadus

Humanitaarteaduste doktoriõppe programm

Alates 2022/2023. õppeaastast on humanitaarteaduste ja kunstide valdkonnas üks doktoriõppe programm, mis koondab 22 eriala:

Jaga
08.12.2021
#õppimine #teadus
inimesed lehvitavad

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna doktoriõppe keskus

Jaga
07.12.2021