Autor:
Johan Paul Hion

Kui vajad abi

Ükskõik, kas vajad nõu õppekorralduslikes küsimustes, soovid taotleda stipendiumit, sul on probleeme õppeinfosüsteemi kasutamisega või oled erivajadusega üliõpilane - igale küsimusele on võimalik leida vastus. 

Kui sul on küsimusi oma õppekava, õppekorralduse või tunniplaanide kohta, pöördu esmajoones oma instituudi õppekorralduse spetsialisti või koordinaatori poole.

Kui vajad tõendit, akadeemilist õiendit, soovid avalduse esitada või õppekorralduslikes küsimustes nõu pidada, pöördu dekanaati. 

Jakobi 2, II korrus, ruumid 215, 216

  • Arheoloogia, arhiivinduse, Eesti ajaloo, kunstiajaloo, ajaloo ja ühiskonnaõpetuse eriala üliõpilased: Aasa Saavaste (aasa.saavaste@ut.ee, 737 5650)
  • Uusima aja ja üldajaloo eriala üliõpilased: Ene Leius (ene.leius@ut.ee, 737 5656);
  • Doktorandid: Kaili Kaseorg-Cremona (kaili.kaseorg-cremona@ut.ee, 737 5651).

Jakobi 2, IV korrus, ruum 432

  • Eesti ja soome-ugri keeleteaduse õppekavade üliõpilased: Andrea Nagy (andrea.nagy@ut.ee, 737 5423)
  • Eesti keele ja kirjanduse õpetaja õppekava üliõpilased: Ülle Niin (ylle.niin@ut.ee, 737 5227)

Jakobi 2, III korrus, ruumid 315, 317

  • Filosoofia õppekavade üliõpilased: Ruth Jürjo (ruth.jurjo@ut.ee, 737 5314)
  • Semiootika ja kultuuriteooria õppekavade üliõpilased: Ulvi Urm (ulvi.urm@ut.ee, 737 5933)
  • Semiootika ingliskeelse õppekava üliõpilased: Tuuli Pern (tuuli.pern@ut.ee, 737 5954)

Ülikooli 16

  • Eesti kirjanduse ja teatriteaduse erialade üliõpilased Aivi Reimand (aivi.reimand@ut.ee, 737 5219, ruum 111) 
  • Etnoloogia eriala ja kultuurikorralduse õppekava üliõpilased Astrid Traagel (astrid.traagel@ut.ee, 737 5654, ruum 204)
  • Folkloristika eriala ja folkloristika ja pärandirakenduste õppekava üliõpilased Liilia Laaneman (liilia.laaneman@ut.ee, 737 5304, ruum 208) 
  • Maailmakirjanduse eriala üliõpilased Elica Mateo Krikk (elica.mateo@ut.ee, 737 5319)

Lossi 3

  • Inglise keele ja kirjanduse ning germaani-romaani filoloogia õppekavade üliõpilased: Marilii Adamson (marilii.adamson@ut.ee, 737 5218, ruum 331)
  • Antiikkeelte ja kultuuride õppekava ja romanistika õppekava hispaania keele eriala üliõpilased: Elica Mateo Krikk (elica.mateo@ut.ee, 737 5319, ruum 422) 
  • Euroopa keelte ja kultuuride ja võõrkeeleõpetaja õppekavade üliõpilased: Age Allas (age.allas@ut.ee, 737 6255, ruum 427) 
  • Romanistika õppekava prantsuse keele eriala üliõpilased: Marju Adams (marju.adams@ut.ee, 737 5354, ruum 422)    
  • Saksa keel ja kirjanduse ja tõlkeõpetuse õppekavade üliõpilased: Milvi Kaber (milvi.kaber@ut.ee, 737 5228, ruum 311) 
  • Skandinaavia keelte ja kultuuride ja vene ja slaavi filoloogia õppekava üliõpilased: Viivika Voodla (viivika.voodla@ut.ee, 737 5212, ruum 311)

Ülikooli 18, III korrus

  • Religiooniuuringud ja teoloogia, bakalaureuse- ja magistriõppe tudengid:  Angela Aav (angela.aav@ut.ee, 737 5300, ruum 310)
  • Doktorandid:  Kairi Ots (kairi.ots@ut.ee, 737 5301, ruum 310)
  • Kultuurikorralduse õppekava üliõpilased: Heli Nurme (heli.nurme@ut.ee, 5310 1611)
  • Muusika õppekava päevaõppe üliõpilased: Taivi Mölder (taivi.molder@ut.ee, 434 5805)
  • Muusika õppekava sessioonõppe ning kunstide ja tehnoloogia õpetaja ja heli- ja visuaaltehnoloogia õppekavade üliõpilased: Maarja Raudvee (maarja.raudvee@ut.ee, 434 5805)
  • Pärandtehnoloogia õppekava rahvusliku ehituse ja rahvusliku metallitöö erialade üliõpilased: Kristi Reili (kristi.reili@ut.ee, 435 5262)
  • Pärandtehnoloogia rahvusliku tekstiili eriala ja kultuuripärandi loovrakenduste õppekava üliõpilased: Lembe Rätsep (lembe.ratsep@ut.ee, 435 5249) 
  • Kogukonnahariduse ja huvitegevuse ning tantsukunsti erialade üliõpilased: Kadri Roht (kadri.roht@ut.ee, 435 5233)
  • Etenduskunstide, teatrikunsti ja teatrikunsti visuaaltehnoloogia õppekavade üliõpilased: Margit Simenson (margit.simenson@ut.ee, 435 5246)

Jakobi 2, I korrus, ruum 118

  • Ajaloo ja arheoloogia instituudi, filosoofia ja semiootika instituudi, kultuuriteaduste instituudi ja Viljandi kultuuriakadeemia üliõpilased: õppekorralduse peaspetsialist Külli Kuusik (kulli.kuusik@ut.ee või hv.dekanaat@ut.ee, 737 5342)
  • Eesti ja üldkeeleteaduse instituudi, maailma keelte ja kultuuride instituudi ja usuteaduskonna üliõpilased: õppekorralduse peaspetsialist Heddy Haljak (heddy.haljak@ut.ee või hv.dekanaat@ut.ee, 737 5344)
     

Ei tea, kuhu pöörduda?

Oled erivajadusega üliõpilane?

Vajad psühholoogilist nõustamist?

Vajad oskusi õpingute ja tööelu planeerimiseks?

Veebikursus "Etnogeneesi arheoloogia"

Huvilistel on võimalik osaleda vabakuulajana „Etnogeneesi arheoloogia“ veebikursusel

mees loeb dokumenti

Uuest õppeaastast muutuvad tasuta õppimise tingimused

suhtlussituatsioon Jakobi 2

Narvast kultuuripealinna keelekümblema