Skip to main content

Sisseastumine magistriõppesse

Tänapäeva tööturg ootab inimeselt paljusid varasemast erinevaid oskusi ja võimeid: loovust, kriitilist mõtlemist, tugevat analüüsivõimet, head väljendusoskust, laia silmaringi ja paindlikkust. Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna magistriõppes on sul võimalik õppida tundma ja konteksti asetama nii Eesti kui ka maailma keeli, kultuure ja religioone. Hakkad uue pilguga nägema kunsti, mõttelugu ja ajaloopärandit ning suudad kokku panna suure pildi tänapäeva ühiskonna kujunemise loost. Õpid märkama mustreid nii otseses kui ka kaudses tähenduses, lahti muukima kultuurikoode ja kasutama nende võtmeid oma erialases töös.

 

Õppe jooksul on sul võimalus palju lugeda, analüüsida, võrrelda ja argumenteerida, kuid ka otsida oma teadmistele loovat väljundit ja proovida uuenduslikke lähenemisviise. Magistriõppe juurde kuulub praktika, mis aitab mõista, kuidas teoreetilisi teadmisi töömaailmas kasutada.

Meie magistriõppesse on oodatud nii bakalaureuse- kui ka rakenduskõrgharidusõppe lõpetanud ning suurem osa õppekavasid võimaldavad õppima tulla mis tahes erialalt. Paljudel magistriõppekavadel toimub õppetöö sessioonõppena. 

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna ingliskeelsed magistriõppekavad

Vaata lähemalt

Sisseastumise ajakava ja üldine info

#sisseastumine
Õpi Tartus 2021

Inspireerival kõrghariduspäeval „Õpi Tartus!“ keskendutakse tuleviku tööturule 

Jaga
17.01.2022
#sisseastumine
Fotol kõrghariduspäev „Õpi Tartus!“ 2021. aastal. Foto autor Andres Tennus 2.jpeg

Menukas kõrghariduspäev „Õpi Tartus!“ tuleb taas

Jaga
03.01.2022
#sisseastumine
HV_tudengid_Lossi

Sisseastumine bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppesse

Jaga
27.10.2021