JÄRELVAADATAV: Vabade kunstide professuuri juubelit tähistatakse artiklikogumiku, avaliku vestluse ja näitusega

30. mail ilmub 30. aastapäeva puhul artiklikogumik, toimub professorite avalik vestlus ja avatakse juubelinäitus. Uueks vabade kunstide professoriks saab Eesti lavastaja ja teatrijuht Peter Jalakas.
12.05.2023

Vabaained humanitaarteaduste ja kunstide valdkonnas

Vali põnevate ja arendavate vabaainete vahel, et muuta oma õpingud mitmekülgsemaks.
22.05.2023

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond

Tartu Ülikooli humanitaarteaduste ja kunstide valdkond on juhtiv humanitaarteaduste uurimiskeskus Eestis, millel lasub eriline vastutus nii rahvusteaduste hoidmisel ja arendamisel kui ka maailma keelte ja kultuuride õpetamisel. Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond koondab enda alla ajaloo- ja arheoloogia instituudi, eesti ja üldkeeleteaduse instituudi, filosoofia ja semiootika instituudi, kultuuriteaduste instituudi, maailma keelte ja kultuuride instituudi, usuteaduskonna ning Viljandi kultuuriakadeemia.

#kultuur #uudis #pressiteade
8. juunil 2023 algusega kell 19 toimub Eesti Rahva Muuseumis OmaMood moeetendus „Juures“, mille raames jõuab lavale 10 värsket pärimusmoe kollektsiooni.
07.06.2023
#kestlikkus #valdkonnast #uudis
Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna kevadlaat innustab taaskasutama
26.05.2023
#täiendusõpe #pressiteade
Täiskasvanud õppijaid oodatakse sügissemestril algavatesse mikrokraadiprogrammidesse, mille õppetöö toimub töötavale inimesele sobivas sessioon- või veebiõppe vormis. Avaldusi saab esitada kuni 21. augustini.
06.06.2023
#tudengile #ülikoolist #uudis
Neljapäeval, 1. juunil toimunud üliõpilaskonna volikogu selle õppeaasta viimasel istungil valiti ametisse uus juhatus. Üliõpilaskonna uueks esimeheks saab arstiteaduse tudeng Renar Kihho, ...
02.06.2023
#ülikoolist
Peahoone (A.Tennus)

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond

#õppimine
Avatud kaustik

Avalduste vormid

#õppimine
Vestlus

Kui vajad abi

#koostöö
Praktika

Praktika