Veebileht „Eesti juured" jutustab eestlaste loo

Veebileht "Eesti juured" jutustab Eesti aladel elanud inimestest alustades küttidest-korilastest kuni 21. sajandi Eesti elanikeni. 
07.02.2023

Mille põhjal teha teadlik erialavalik?

Edasiõppimiseks eriala valimine on noorele inimesele sageli esimene suur samm iseseisvasse ellu ja see võib võtta lausa jalad värisema. Millest alustada ja kuidas orienteeruda infotulvas?
01.03.2023

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond

Tartu Ülikooli humanitaarteaduste ja kunstide valdkond on juhtiv humanitaarteaduste uurimiskeskus Eestis, millel lasub eriline vastutus nii rahvusteaduste hoidmisel ja arendamisel kui ka maailma keelte ja kultuuride õpetamisel. Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond koondab enda alla ajaloo- ja arheoloogia instituudi, eesti ja üldkeeleteaduse instituudi, filosoofia ja semiootika instituudi, kultuuriteaduste instituudi, maailma keelte ja kultuuride instituudi, usuteaduskonna ning Viljandi kultuuriakadeemia.

#ettevõtlus #kestlikkus #uudis
Kultuuri- ja loomemajandusturg on Euroopas suuruselt teine ning selle tooteid ja teenuseid tarbime eneselegi märkamatult iga päev.
24.03.2023
#tunnustamine #uudis
20. märtsil kuulutas Helsingi Ülikool audoktoriteks Tartu Ülikooli kirikuloo professori Riho Altnurme ja Tartu Ülikooli aerosoolifüüsika spetsialisti Madis Noppeli.
21.03.2023
#kestlikkus #uudis
12. aprillil kell 14.15-15.45 (Ülikooli 16-214) toimub ühisfilmivaatamine ja arutelu dokumentaalfilmi "Out of fashion" üle.
20.03.2023
#õppimine #uudis
Tartu Ülikooli Sihtasutusest on eri õppekavade üliõpilastel võimalik taotleda üle kümne stipendiumi, lisaks käib ka ühe erialaülese stipendiumi konkurss.
20.03.2023
#ülikoolist
Peahoone (A.Tennus)

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond

#õppimine
Avatud kaustik

Avalduste vormid

#õppimine
Vestlus

Kui vajad abi

#koostöö
Praktika

Praktika