Tartu Ülikool ja Eesti Kirjandusmuuseum sõlmisid lepingu teadmussiirdedoktorantide koolitamiseks

Tartu Ülikool ja Eesti Kirjandusmuuseum allkirjastasid 30. mail raamlepingu, mis hõlbustab teadmussiirdedoktorantide koolitamist, et tagada muuseumile oluliste teemade järjepidev uurimine ning spetsialistide pealekasv.
31.05.2024

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond

Tartu Ülikooli humanitaarteaduste ja kunstide valdkond on juhtiv humanitaarteaduste uurimiskeskus Eestis, millel lasub eriline vastutus nii rahvusteaduste hoidmisel ja arendamisel kui ka maailma keelte ja kultuuride õpetamisel. Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond koondab enda alla ajaloo- ja arheoloogia instituudi, eesti ja üldkeeleteaduse instituudi, filosoofia ja semiootika instituudi, kultuuriteaduste instituudi, maailma keelte ja kultuuride instituudi, usuteaduskonna ning Viljandi kultuuriakadeemia.

Instituutide kontaktid

Valdkonna tööd juhib dekaan, kellele määratud ülesandeid aitab ellu viia dekanaat. Dekanaadis tegeletakse peamiselt valdkonna õppe- ja teadustöö koordineerimisega ning täidetakse erinevaid administratiivseid ja arendusülesandeid.

Dekanaadi kontaktid
#sisseastumine #why Tartu #uudis
The podcast “Tiksu to UniTartu” shares insights and tips to help future international students thrive at the University of Tartu. New episodes are release every Tuesday.
12.06.2024
#sisseastumine #uudis
Alates tänasest on võimalik kandideerida Tartu Ülikooli eestikeelsesse esimese astme õppesse, kus valikus on 53 õppekava.
12.06.2024
#teadus #ühiskonnale #uudis
2023. aasta parimaks ajalooraamatuks valiti Mati Lauri monograafia
11.06.2024
#sisseastumine #uudis
Tartu Ülikool ootab doktoriõppesse kandideerima tulevasi teadlasi ja tippspetsialiste.
11.06.2024
Peahoone (A.Tennus)

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond

Avalduse vormi allkirjastamine