Erakogu

Rahvusvaheline konverents „Mongolid: traditsioonid ja modernsus“

24-26. märtsil toimub Tartu Ülikoolis III rahvusvaheline interdistsiplinaarne konverents „Mongolid: traditsioonid ja modernsus“ („The Mongols: Tradition and Modernity“), mis on pühendatud mongoli rahvastele ja nende naabritele.

Teeside (250-300 sõna) esitamise tähtaeg on 10. veebruar. Lisainfo konverentsi kohta leiad SIIT.
Konverents toimub hübriidvormis, kuid kohapeal osalemine on eelistatud. Töökeel on inglise keel.

Konverentsi korraldab Tartu Ülikooli kultuuriteaduste instituut ja Mongoolia riiklik ülikool.

Lisainfo: alevtina.solovyeva@ut.ee

#teadus
kuvatõmmis projekti Väike Nirvana videost

Värske teadus: Eesti rahva juurtest, sotsiaalmeedia mõjust, valuhirmu leevendamisest ja uudsest haavandite ravist