Tehnoloogiainstituut

Nooruse 1
50411 Tartu linn,
Tartu linn, Tartumaa
EST
+372 737 4800
info@tuit.ut.ee
Reet Kurg
direktor, molekulaarse biomeditsiini professor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 5040
+372 5341 9189
Nooruse 1-426A
Veronika Zadin
materjalitehnoloogia professor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
+372 737 4877
Nooruse 1-317
Tanel Tenson
antimikroobsete ainete tehnoloogia professor, uurija-professor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4844
Nooruse 1-425
Margus Pooga
keemilise bioloogia professor
PhD (biokeemia)
+372 737 4836
Nooruse 1-300
Alvo Aabloo
polümeersete materjalide tehnoloogia professor
PhD (füüsika)
+372 737 5534
+372 507 8356 (4829)
Nooruse 1-318
Tarmo Tamm
rakendusliku materjaliteaduse professor
PhD (anorgaaniline keemia)
+372 737 4833
Nooruse 1-328
Alla Piirsoo
molekulaarviroloogia kaasprofessor
PhD (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-403
Indrek Must
pehme robootika kaasprofessor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
+372 737 4832
Nooruse 1-332
Heiki Kasemägi
materjalitehnoloogia kaasprofessor, arvutitehnika bakalaureuse-ja magistriõppekava programmijuht, arvutitehnika ja robootika magistriõppekava programmijuht
PhD (tahkisefüüsika)
+372 737 4834
Nooruse 1-319
Niilo Kaldalu
molekulaarbioloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
Nooruse 1-401
Veljo Kisand
molekulaarse ökoloogia kaasprofessor
PhD (hüdrobioloogia)
+372 737 4818
Nooruse 1-137
Lauri Vares
orgaanilise keemia kaasprofessor
PhD (orgaaniline keemia)
+372 737 4808
Nooruse 1-535
Ilme Liblikas
orgaanilise keemia kaasprofessor
PhD (orgaaniline keemia)
Nooruse 1-535
Ivar Ilves
biomeditsiini kaasprofessor
PhD (viroloogia)
+372 737 4836
Nooruse 1-300
Arvi Jõers
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor
PhD (rakubioloogia)
+372 737 5041
Nooruse 1-146
Ebe Merilo
taimebioloogia kaasprofessor
PhD (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia)
Nooruse 1-315A
Alan Henry Tkaczyk
tehnikateaduse kaasprofessor
PhD (masinaehitus)
+372 737 6523
Karl Kruusamäe
robootika kaasprofessor
PhD (füüsika)
+372 5886 3299
Nooruse 1-317
Vasili Hauryliuk
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor 0,2 k
PhD (molekulaarbioloogia)
Taavi Lehto
nanobiotehnoloogia kaasprofessor 0,8 k
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Nooruse 1-148
Kaido Kurrikoff
molekulaarse biotehnoloogia kaasprofessor 0,3 k
PhD (neuroteadused)
+372 737 4871
Nooruse 1-503
Hanna Hõrak
molekulaarse taimefüsioloogia kaasprofessor
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Nooruse 1-302A
Ülo Maiväli
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor 0,5 k
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4818
Nooruse 1-137
Janno Torop
rakendusliku materjaliteaduse kaasprofessor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Nooruse 1-318
Veiko Vunder
robotitehnoloogia lektor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Iryna Barba
külalislektor
PhD (telekommunikatsioonisüsteemid ja -võrgud)
Margus Rosin
arvutitehnika nooremlektor 0,5 k
MSc (infotehnoloogia)
+372 514 6160
Eva Mõtshärg
robotidisaini nooremlektor
MSc (infotehnoloogia mitteinformaatikutele)
Urmas Johanson
materjaliteaduse teadur
PhD (anorgaaniline keemia)
+372 737 4832
Nooruse 1-324
Ingmar Tulva
taimefüsioloogia teadur 0,25 k
MSc (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia)
Olavi Reinsalu
biomeditsiinitehnoloogia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Nooruse 1-114
Peeter Laas
molekulaarse ökoloogia teadur
PhD (geenitehnoloogia)
Pirko Jalakas
taimebioloogia teadur
PhD (keskkonnatehnika)
Nooruse 1-302A
Tõnis Lehto
nanobiotehnoloogia teadur
PhD (neurokeemia koos molekulaarse neurobioloogiaga)
Toomas Mets
molekulaarse mikrobioloogia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Ehsan Moradpur Tari
atomistlike simulatsioonide teadur
PhD (Materials and Metallurgy Engineering - Ceramics)
Piret Arukuusk
peptiidikeemia teadur 0,1 k
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
+372 737 4866
Nooruse 1-517
Ly Porosk
peptiidikeemia teadur 0,6 k
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
+372 737 4866
Helen Tammert
molekulaarse ökoloogia teadur 0,1 k
PhD (botaanika ja mükoloogia)
Mart Ernits
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (nanobiotehnoloogia)
Ismail Sarigül
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (rakenduslik mõõteteadus)
Krõõt Arbo
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Elyad Damerchi
materjaliteaduse nooremteadur
MSc (nanotehnoloogia - nanomaterjalid)
Kadri-Ann Valdur
tehnoloogia nooremteadur 0,65 k
MSc (materjaliteadus ja tehnoloogia)
Nooruse 1-332
Ingrid Rebane
materjaliteaduse nooremteadur
MSc (materjaliteadus)
Nooruse 1-331
Marie Vihmar
tehnoloogia nooremteadur 0,5 k
MA (disain ja rakenduskunst)
Nooruse 1-332
Hans Priks
materjaliteaduse nooremteadur 0,8 k
MSc (materjaliteadus)
Kajal Samantara
molekulaarse biotehnoloogia nooremteadur
(sordiaretus ja geneetika)
Elena Ivandi
keskkonnatehnoloogia nooremteadur
MSc (põllumajandussaaduste tootmine ja turustamine)
Nooruse 1-315
Rahel Vaga
molekulaarse biomeditsiini nooremteadur 0,5 k
MSc (proviisor)
Egon Meigas
tehnoloogia nooremteadur 0,5 k
MSc (geenitehnoloogia)
Simon Idoko
arvutitehnika nooremteadur
mag (informaatika ja arvutitehnika)
Farnaz Baksh
arvutitehnika nooremteadur
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Renno Raudmäe
arvutitehnika nooremteadur
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Jaanus Kalde
tehnoloogia nooremteadur
MSc (arvutitehnika)
Nooruse 1-110
Rauno Sedrik
polümeeride keemia nooremteadur 0,3 k
MSc (materjaliteadus)
Obedoulaye Boukary
molekulaarse biotehnoloogia nooremteadur
MSc (nanomeditsiin ravimi manustamiseks)
Ritu Ghosh
molekulaarse biotehnoloogia nooremteadur
MSc (rakenduslik mikrobioloogia)
Paule Hermet
molekulaarse biotehnoloogia nooremteadur 0,5 k
MSc (biomeditsiin)
Liane Viru
bioohutuse tuumiklabori administratiivjuhataja
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Mariana Kukk
Mariana Kukk
Delta X koordinaator ja kommunikatsioonijuht
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)
+372 5627 2544
Narva mnt 18-2023
Martti Reinet
Martti Reinet
visuaalmeedia ja kommunikatsiooni peaspetsialist
MA (ajakirjandus)
+372 737 6331
Narva mnt 18–4106
Mart Parve
tehisintellektiteenuste tootejuht 0,6 k
MSc (International Business Economics and Management)
Narva mnt 18-2022
Heilo Altin
haridusrobootika juhtivspetsialist 0,8 k
MSc (infotehnoloogia)
Aune Tamm
IMS labori administratiivjuht
+372 737 4824
+372 5611 0633 (4824)
Nooruse 1-330
Ilona Faustova
biotehnika magistrikava programmijuht
PhD (keemia)
+372 5391 1270 (7270)

See on test

Merilin Saarma
proteoomika tuumiklabori spetsialist
MSc (bioloogia)
Nooruse 1-532
Teet Tilk
elektroonika spetsialist
MSc (arvutitehnika)
+372 737 4831
Nooruse 1-105
Margit Meiesaar
projektijuht
MA (meedia ja kommunikatsioon)
+372 737 4840
Nooruse 1-426C
Eveli Otsing
molekulaarse ökoloogia spetsialist
PhD (botaanika ja mükoloogia)
Rain Eric Haamer
virtuaalreaalsuse spetsialist 0,1 k
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Nooruse 1-114
Mikk Välbe
laborispetsialist 0,75 k
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Nooruse 1-302
Kirsi Zirel
projekti assistent
+372 5688 0759 (6759)
Nooruse 1-330
Anett Puskar
molekulaarbioloogia spetsialist 0,25 k
MSc (biomeditsiin)
Liina Katherine Viikmaa
õppekorralduse spetsialist
+372 737 4882
Nooruse 1-149
Erik Amor
arvutitehnika spetsialist 0,5 k
MSc (robootika)
Egils Avots
masinnägemise insener 0,1 k
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Mark Lütter
3D modelleerimise ja graafika spetsialist 0,75 k
MA (semiootika ja kultuuriteooria)
Inge Tera
koordinaator 0,6 k
MBA (juhtimine ja turundus)
+372 737 4829
Narva mnt 18-3051
Laivi Karu
koordinaator 0,4 k
+372 737 4830
Narva mnt 18-3051
Banafsheh Khalegh Doust
mudel- ja põllutaimede ökofüsioloogia spetsialist 0,7 k
mag (ärijuhtimine (juhtimine ja turundus))
Kaija Põhako-Esko
materjalide keemia kaasprofessor (tööleping peatatud)
PhD (keemia)
Bakhtier Rasulov
taimebioloogia kaasprofessor (tööleping peatatud) 0,1 k
teaduste doktor (bioloogia)
Livia Matt
orgaanilise keemia teadur (tööleping peatatud)
PhD (bioaktiivsete ainete tehnoloogia)
Sandra Schumann
arvutitehnika nooremteadur (tööleping peatatud)
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Pranjal Sharma
materjaliteaduse nooremteadur (tööleping peatatud)
MSc (geomaterjalid ja geokeemia)
Tõnu Samuel
juhtivinsener (tööleping peatatud) 0,25 k
Anett Toom
projekti assistent (tööleping peatatud)
Maria Lutsar
robootika spetsialist (tööleping peatatud) 0,1 k
MSc (loodusturism)