Omakultuuriakadeemia: Eero Janson

Omakultuuriakadeemia: Eero Janson - Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia

22. novembril 2022 kell 18 astub Omakultuuriakadeemia loengus lavale Eesti Pagulasabi juhataja Eero Janson. Osale loengus pärimusmuusika aida väikeses saalis või vaata otseülekannet veebilehel live.kultuuriakadeemia.ee

Eesti Pagulasabi juhataja Eero Janson on pagulas- ja humanitaarabi valdkonnas töötanud juba ligi 10 aastat, varasemalt ka ÜRO Pagulasameti juures. Tal on üks magistrikraad poliitikateadustes ja teine magistrikraadi rahvusvahelise humanitaarabi korralduses. Hetkel juhib ta muuhulgas Pagulasabi rahapõhise abi programmi Ukrainas, mis on üks suurematest abiprogrammidest, mida hetkel Ukrainas läbi viiakse.

Sündmus Facebookis

Vaata salvestust

Õppijad auditooriumis

Mitmesse mikrokraadiprogrammi kandideerimise tähtaega pikendati 28. jaanuarini