Andres Tennus

Ajaloo ja arheoloogia instituudi vilistlaspäev

Armas vilistlane, töötaja ja tudeng, ootame Sind ajaloo ja arheoloogia instituudi vilistlaspäevale! Ajaloo ja arheoloogia instituudi vilistlaspäev on üks osa Tartu Ülikooli suurest vilistlaste kokkutulekust „Tagasi ülikooli“. Oodatud on kõik, kel põues side oma alma mater’iga ja soov õpingukaaslastega ühiselt veedetud ülikooliaega meenutada. Teretulnud on ka kõik ülikooli sõbrad.

Ajakava:

10.00–12.00Janet Laidla teeb huvilistele ekskursiooni teemal „Naiste tee kõrghariduse poole Tartus“.
Toimumiskoht: kogunemine ülikooli peahoone ees
Osalejate piirarv: 50. Kui soovid kuulama tulla, siis pane ennast kirja siin.

12.00–14.00 – kohvilaud suupistetega ajaloo vilistlastele
Toimumiskoht: Jakobi 2-224
Et teaksime koguste osas paremini ette valmistada, palume ennast kirja panna siin.

14.00–15.00Tiit Rosenberg annab loengu „Killukesi ajaloo osakonna minevikust“
Toimumiskoht: Jakobi 2-230
Osalejate piirarv: 32. Kui soovid kuulama tulla, siis pane ennast kirja siin.

15.15–16.00 Ain Mäesalu teeb huvilistele loeng-ekskursiooni „Mis juhtus Tartus 800 aasta eest?“.
Toimumiskoht: Kogunemine Toomemäel tähetorni ees.
Osalejate piirarv: piiramata

16.15–17.45 Mari Tõrv annab loengu „Oled see, mida sööd? Oled see, mida sööd!“
Toimumiskoht: MÜLÄ, Kroonuaia 76
Osalejate piirarv: 50

Veel põhjuseid, miks tulla:
Jakobi II korrusel saab tutvuda vilistlaspäeva jaoks valminud TÜ Ajalooringi fotonäitusega.
Ajalooteadmiste kontrollimiseks saab teha ajalooeksamit.

Märgi end tulijaks ka ajaloo ja arheoloogia instituudi vilistlaspäeva Facebooki lehel.

Ruumide broneerimine kursusekaaslastega kohtumiseks:
Jakobi 2-213, ruumi kasutamise võimalik kellaeg: 10–18, mahutavus: 24
Jakobi 2-217, ruumi kasutamise võimalik kellaeg: 10–18, mahutavus: 28
Jakobi 2-224, ruumi kasutamise võimalik kellaeg: 16–18, mahutavus: 44
Jakobi 2-230, ruumi kasutamise võimalik kellaeg: 10–12 ja 16–18, mahutavus: 32
Ülikooli 18-022, ruumi kasutamise võimalik kellaeg: 10–18, mahutavus: 30

Ruume saab broneerida kuni kaheks tunniks. Vilistlaspäevaks ruumi broneerimiseks võta ühendust: Kätlin Jansons, katlin.jansons@ut.ee

Suure vilistlaste kokkutuleku "Tagasi ülikooli" kodulehe leiad siit ja Facebooki ürituse siit. Kõik päevased üritused on tasuta. Kell 20 algab ülikooli spordihoones suur vilistlaste pidu, kuhu saad pileti osta siit. NB! 1. veebruarist 31. märtsini saab soetada Tärkava Tiksu pileti, 1. aprillist 17. maini Mõtliku Tiksu pileti ja 18. mail Särtsaka Tiksu pileti.

18.–30. aprillini on pilet peole koos sõbraga/-dega ostes soodsam
Aprilli lõpuni saab koos kaaslastega tulles pileti soetada soodsamalt. 18.–30. aprillini on müügil paarispiletid 2x35 eurot ja grupipiletid 10x30 eurot. Hetkel on müügil 45-eurosed Mõtliku Tiksu piletid, mida saab soetada Piletitaskust. Kokkutuleku päeval on piletihind 70 eurot.

Piletiostuga toetad vilistlaste kokkutuleku toimumist ja pääsed õhtusele suurejoonelisele peole, mille peaesineja on 2 Quick Start. Peol esinevad veel Justament ja puhkpilliorkester Popsid ning muusikat mängib DJ Kalev K. Õhtut juhivad Andres Dvinjaninov ja Saara Pius

Hoiame ühendust

Telli ajaloo ja arheoloogia instituudi infokiri siin (saadetakse välja kord kuus).

Leia meid sotsiaalmeediast

Kõik ajaloo ja arheoloogia instituudiga seotud sotsiaalmeediakanalid leiad siit.

Anne Veesaar lõpudiplomit kätte saamas.

Vilistlase lugu. Anne Veesaar: unistustel pole aegumistähtaega

Jakobi 2 õppehoone Toomemäe poolt