Autor:
Jaanus Sepp

Huvilisi oodatakse 7. mail Euroopa päeva avalikule veebiloengule

Tartu Ülikooli teaduskool korraldab koostöös Euroopa Parlamendi Eesti bürooga 9.-12. klassidele põneva videoloengu päevakajalisel teemal, kuidas teha Euroopa Parlamendi valimistel kaalutletud valik ja hoiduda sotsiaalmeedia väärinfo manipulatsioonidest. Loengu pealkirjaks on „10 mõjutusvõtet, mis meie arvamusi ja hoiakuid mudivad".
Loengu lektoriks on selle ala hinnatud ekspert, Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi meediauuringute kaasprofessor Maria Murumaa-Mengel.
Loeng toimub otseülekandes 7. mail 2024 kell 11.30-12.30 aadressil https://uttv.ee/.
Huvilised on Slido vahendusel oodatud aktiivselt küsimusi esitama ning lektori poolt loodud tööleht on abiks õppematerjalina teema paremaks mõistmiseks. Töölehe saab alla laadida enne loengut teaduskooli kodulehelt.
Loengu salvestus jääb hiljem kättesaadavaks õppematerjaliks koos töölehega teaduskooli kodulehele.

Euroopa päeva veebiloeng 7. mail

Tartu (eel)arvamusfestival

Eesti keele kui teise keele õppija: ilma teieta me ei õpi

Üllas Linder kaitseb doktoritööd „Adam Reinhold Schiewe. Esimese Eesti baptistikoguduse rajaja elulugu“

10. juunil kell 16.15 kaitseb Üllas Linder religiooniuuringute erialal doktoritööd „Adam Reinhold Schiewe. Esimese Eesti baptistikoguduse rajaja elulugu“.
Kadri Voorand

Uueks Tartu Ülikooli vabade kunstide professoriks saab muusik Kadri Voorand