Helin Müüdla

Loengetendus „Sigismund von Krahli jälitamine ja tapmine Tartu Ülikooli Jakobi tänava ringauditooriumis Peeter Jalaka juhtimisel”

15. mail kell 19.00 toimub vabade kunstide professuuri loengetendus „Sigismund von Krahli jälitamine ja tapmine Tartu Ülikooli Jakobi tänava ringauditooriumis vabade kunstide professuuri eksperimentaalse näitetrupi ettekandes professor Peeter Jalaka juhtimisel”. Etendus on ühes vaatuses.

Etendust on inspireerinud Sigismund von Krahli reaalsusteooria, 2 Quick Start, Tartu Vaim, Oskar Lutsu „Kevade” ning neurootikapood Kuumad Huuled.

Alusmaterjal:
Peeter Jalaka vabade kunstide professuuri kursus „Tajumise kunst ja kunsti tajumine Sigismund von Krahli reaalsusteoorias“ (sügissemester 2023/24, Tartu Ülikool)

Peter Weiss „Jean Paul Marat' jälitamine ja tapmine Charentoni varjupaiga näitetrupi ettekandes härra de Sade’i juhtimisel” (1966)

Osades:

Trupp

Juhendaja: Peeter Jalakas

Plakati kujundus: Helin Müüdla

Tegijad tänavad: Tartu Uus Teater, Eesti Tantsuagentuur, Vanemuise teater, Tartu Ülikool, Von Krahli Teater

Etendusele koha broneerimiseks lisada oma nimi nimekirja: https://docs.google.com/document/d/1w5Pr2sOU4dXf7hh6mBNxRgI93KcycWdmQMGKjglV1Lo/edit
Saali pääsevad eelisjärjekorras registreerunud.

Küsimuste korral võtta ühendust: gertruds@ut.ee

Üritus Facebookis.

Vabade kunstide professuuri loengetendus
Hourglass

Millised on kuuenda väljasuremislaine tahud?

Kadri Voorand

Uueks Tartu Ülikooli vabade kunstide professoriks saab muusik Kadri Voorand

Mitmekesisuse nädal

Esimest korda tähistavad kuus Eesti ülikooli mitmekesisuse nädalat üheskoos