Tartu Ülikool

Tartu Ülikool on humanitaartudengite seas atraktiivne tööandja

Tööandja brändingu agentuur Instar läbi viidud uuringu tulemusel valisid humanitaarerialade tudengid Tartu Ülikooli populaarsuselt kolmandaks tööandjaks.

Alates 2010. aastast tehtud uuringus pidid tudengid hindama 254 Eesti organisatsiooni kuvandit ning valima neist endale kõige atraktiivsemad tööandjad. Humanitaarerialade tudengid sooviksid kõige rohkem töötada Eesti Rahvusringhäälingus, haridus- ja teadusministeeriumis, Tartu Ülikoolis, kultuuriministeeriumis ja Postimees Grupp AS-is. Tartu Ülikool on ka eelmistel aastatel olnud just humanitaartudengite jaoks üks hinnatumaid potentsiaalseid tööandjaid.

Uuringu tulemustega on täpsemalt võimalik tutvuda agentuuri Instar kodulehel

#koostöö #valdkonnast
Tudengid

Esmakursuslaste infopäev toimub 2. septembril

22.08.2022
#valdkonnast

Nooremteadurite konkurss

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond otsib 3. ja 4. aasta doktorantide seast huvilisi, kes sooviksid tööle asuda nooremteaduri ametikohale.
02.05.2022
#koostöö #valdkonnast