Autor:
Erakogu

Veebruarikuu loodusluuleõhtul esineb filosoof Margus Ott

Loodusluuleõhtu on õdusas õhkkonnas kohtumine kirjanikuga. 21. veebruaril esineb loodusmuuseumi seminarialal Margus Ott. 
 
Margus Ott on eesti filosoof ja tõlkija, kes on avaldanud mitmeid teoseid ja andnud loenguid. Filosoofil ei olnud varasemalt luulega nii suurt kokkupuudet, ent teaduste vallas tekkisid spetsiifilised küsimused ja huvid, mis ajendas teda kirjutama teadusest inspireeritud luuletusi. 
 
„Loodus on meie elu alus. Kui keegi väidaks, et loodus pole tema jaoks tähtis, siis see tähendaks, et tema elu alus pole tema jaoks tähtis. See aga on vastuoluline, sest sellesama ütlemise ja väitmise eelduseks on ju see, et ta on elus; tema elamisse aga on sisse kirjutatud ka elu alus, loodus. Ilma looduseta ei saa me olla ega mõelda,“ sõnas Margus Ott.

Loodusluuleõhtu Margus Otiga toimub 21. veebruaril kell 18 Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seminarialal. Õhtu teises pooles saavad julgemad jagada vabal laval omaloomingut. Publikut kostitatakse joogipoolise ja küpsistega. Osalemine piletiga 3€.     
    
Loodusluuleõhtu korraldamist toetab Eesti Kultuurkapital. 
 

Hourglass

Millised on kuuenda väljasuremislaine tahud?

Kadri Voorand

Uueks Tartu Ülikooli vabade kunstide professoriks saab muusik Kadri Voorand