Nele Tammeaid

Esmakursuslaste infopäev aitab humanitaaridel ülikooliellu sisse elada

Hea humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna bakalaureuse- või magistriastme esmakursuslane!

Esimesed nädalad ülikoolis toovad kaasa paljut uut: uued tuttavad, uued hooned, uus päevaplaan ja muidugi palju uusi teadmisi. Nii esimeste nädalate kui kogu ülejäänud õpingute sujuvamaks korraldamiseks oleme kõige olulisematest teemadest kokku pannud infopäeva, kus esmakursuslased saavad teada, kuidas ülikoolis asjad käivad.

6. septembril 2024 räägime, kuidas tulemuslikult õppida, kuidas aega juhtida, millised valikud on erinevatel õppekavadel, kuidas sisustada õpingutest üle jäävat vaba aega ja palju muud. Õhtu lõpetab traditsiooniline õppeaasta avapidu Symposium, kuhu on oodatud kõik meie tudengid!

Päevakava bakalaureuseastme tudengitele

Päevakava magistriastme tudengitele

*Eesti tudengitel, kes õpivad ingliskeelsetel õppekavadel, on võimalik pärastlõunal jätkata eestikeelsete kavade üliõpilastele mõeldud programmis. Ingliskeelse hommikuse programmi leiad siit.

Enne, kui 6. septembril ühise infopäevani jõuame, oodatakse kõiki tudengeid ka 2. septembril oma eriala infotundi. Nende toimumisajad leiad siit.

Doktorant kolme minuti loengute konkursil esinemas

Doktorante oodatakse välkkõnevõistlusele oma teadustööd tutvustama

Tudengid kõndimas

Uuele üliõpilasele